Bilgi Paylaşımı

Bazen sizler için ufak bir bilgi bile başkaları için çok büyük önem arz etmektedir. SnovbordTR'nin ekibi mümkün olduğu kadar gelişmeleri takip edip sizleri mümkün olduğu kadar bilgilendirmeye gayret edecektir fakat tüm üyelerin katkılarına ihtiyacımız var. Bu konuda özellikle ileti grubumuz çok faydalıdır. Bu yöntem, bir şeyleri
öğrenmenin en kolay yolu. Bu avantajın işlevini sürdürmesi bütün üyelerin bilgi paylaşımına katkı sağlamasıyla mümkündür. Bu paylaşımı besleyen şey, her üyenin bilincidir.  Bilgi çok kırılgan bir yapıya sahiptir eğer doğrulanmamışsa etkisini yitirir kötü yanı ise sadece o konuyla ilgili değil sayfamızda veya grubumuzda yayınlanan diğer konuların da doğruluğunun sorgulanmasına sebebiyet verir. Bu sebeple paylaşılan bilgilerin doğruluğu çok büyük önem arz etmektedir.

Tanışmak

SnovbordTR'nin kurulmasındaki ikinci amaç ise tanışmak ve birlikte kaymak. İnsanoğlu her zaman sosyal bir varlık olmuştur ama günümüz koşulları özellikle büyük şehirlerde, ilgi alanı ortak olan insanların bir araya gelme şansı giderek azalmaktadır. SnovbordTR bu bağlamda kişilerin tanışmasına olanak sağlamak ve kaymaya beraber gitmeyi sağlayacak ortamı da hazırlamayı amaç edinmiştir. Snovbord münferit olarak yapılmaya uygun bir spor değildir. Bunu birlikte yaparak daha eğlenceli hale getirmek mümkündür. Bu grup sayesinde birlikte bord yapmaya gidebileceğiniz gibi çok güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz ve bir çoğumuzun bunu yaptığı gibi sanal ortamdan gerçek ortama taşıyabilirsiniz. Bu grupta kendiliğinden oluşan bir ruh var ve bizler buna sıkı sıkıya bağlıyız. Bizler iyi insanlarız, arkadaşlığa önem veririz, birbirimizi sever ve birbirimize değer veririz, sevgi, saygı ve hoşgörü inancı var bizlerde, birbirimize karşı iyi davranırız ama bunu asla suistimal etmeyiz. Bizler gibiyseniz aramıza hoş geldiniz.

İndirimler

Diğer bir amacımız ise birlikten güç doğar inancıyla indirim alabileceğimiz firmalarla anlaşmak. Anlaşmalı olduğumuz firmaları size buradan ve ileti grubumuzdan duyuracağız bu sayede alışverişlerinizde indirimlerden faydalanabileceksiniz.